Reference Ing. Zuzany Kovanicové

Vážená paní Kovanicová,

srdečně Vám děkuji za pro mne vůbec první a velmi erudované a praxí ověřené informace z oblasti realit, moc si toho vážím. Budou mi v této oblasti první směrovkou.
Děkuji i za další možnost poradenství, velmi ráda se na Vás obrátím. Tak teď už jen vše dobře promyslet, rozhodnout se a zrealizovat.
Přeji krásné podzimní dny a zdravím Vás z Lokte,

Mgr. Romana Kratochvílová


Se službami Zuzany Kovanicové jsem byla nesmírně spokojená. Ocenila jsem osobitý a profesionální přístup. Paní Kovanicová nejen vše potřebné zařídila, ale i mě dostatečně informovala nejen o průběhu, ale i o podrobnostech týkající se samotného pronájmu, např. upravila mou nájemní smlouvu dle nového obč. zákoníku, upozornila mě na možná úskalí související s pronájmem, atp. Byt, který jsem dala k pronájmu, byl velmi rychle pronajat slušným člověkem bez jakýchkoliv komplikací. Vzhledem ke zkušenostem s jinou realitní agentkou a realitní agenturou mohu paní Kovanicovou jen doporučit.

Přeji hezký den,

Sára Diabová


Dobrý den paní Kovanicová,

dle dohody zasílám podepsanou nájemní smlouvu. Ještě jednou děkuji za příkladnou spolupráci. Budu se těšit na příště.

S pozdravem Gabriela Rousková


Dobrý den, spolupráce s ing. Zuzanou Kovanicovou ohledně pronájmu naší bytové jednotky na Praze 8 probíhala jak na drátku. Vše bylo dle domluvy, paní Kovanicová velmi pružně reagovala i na posunutí termínu zahájení pronájmu kvůli problémům stávajícího nájemce, který měl problém s realitní společností, jež mu zprostředkovávala koupi nového bytu a paní Kovanicová nabídla pomoc i při řešení těchto problémů ...., takže nakonec vše klaplo.... Jednoznačně celková spokojenost.

S pozdravem D. Krásová


Prodej chaty proběhl velmi dobře. Vaše jednání i chování bylo velmi profesionální, rychlé, příjemné prostě super.

Děkuji za spolupráci Radek Svačina


Vážená paní makléřko, velice Vám děkuji za zprostředkování pronájmu. Byla jsem moc mile překvapená, že k pronájmu došlo v tak krátké době, vlastně během tří dnů a vše proběhlo v pohodě a ke vzájemné spokojenosti i nájemníků. Vyjadřuji Vám proto svoji spokojenost a to i za minulá zprostředkování.

Děkuji Vám a srdečně zdravím Dagmar Bacinellová


Dobrý den, když to vezmu celkově se vším všudy, tak jsem byl spokojený. Příjemné jednání a hlavně, že jsme na konec všichni dospěli k cíli.

Jiří Horáček


Se společností Kareal jsem setkal teprve nedávno, ale s celým jednáním i přístupem jsme byli velmi spokojení. Vaše realitní makléřka, paní Zuzana Kovanicová, byla velmi milá a snažila se nám ve všem vyjít vstříc. Její přístup byl maximálně profesionální a díky tomu bylo celé jednání vedeno ve výborné atmosféře.

S pozdravem Kryštof Herrmann Šárka Šemíková


Dobrý den,

dovoluji si jako klient Vaší společnosti odpovědět na dotaz mé spokojenosti s Vaší společností a službami. U Vaší společnosti jsem poptal nabídku bytu. Bylo mi velice rychle odpovězeno na mé dotazy a posléze rychlé jednání s uskutečněním prohlídky daného bytu. Paní Kovanicová, která měla tento byt na starosti, projevila profesionální a velice dobrý osobní přístup. Veškerá komunikace byla opravdu na úrovni a všechna osobní jednání probíhala bez větších zádrhelů či jiných problémů. S Vaší společností a hlavně s paní Kovanicovou jsem byl nadmíru spokojen. Tímto paní Kovanicové ještě jednou děkuji a přeji mnoho štěstí a úspěchů nejen v pracovním životě.

S pozdravem Jan Kejzral


Jako majitelé domu čp. …… v Praze 10 Strašnicích jsme navázali kontakt s vaší pracovnicí paní Ing. Kovanicocou s cílem nalézt několik nájemníků do našeho bytového domu. Většinou jsme si doposud takovou agendu obstarávali sami a jen výjimečně a vždy pouze jednorázově jsme se na realitní kanceláře obraceli. Domníváme se nyní po zkušenostech s pí. Ing. Kovanicovou, že tento postoj pozměníme a budeme nadále s ní tuto problematiku konsultovat. Vede nás k tomu velmi solidní a aktivní spolupráce.

MUDr. Milan Elleder, JUDr. Vladimír Elleder