Informace o nás

Působíme na realitním trhu již řadu let s cílem uspokojit potřeby Vás, našich zákazníků, kteří hledají spolehlivého partnera, co se Vám bude věnovat a přispěje kvalitní a profesionální službou či dobrou radou k uskutečnění Vašich snů a požadavků o bydlení nebo investičních záměrů.

Naším mottem je úsilí, profesionalita a pohotovost, s nimiž se nám daří zprostředkovávat prodej, pronájem i nákup nemovitostí. Důkazem toho jsou spokojení klienti, kteří naše služby využili.

Chováme se vždy profesionálně a korektně ke všem zúčastněným stranám, abychom dosáhli maximální spokojenosti. Ve své praxi uplatňujeme mnohaleté zkušenosti a profesionalitu při práci v obchodě s nemovitostmi.

Zásadní význam pro kvalitu námi poskytovaných služeb dotváří naši, velmi pečlivě vybraní, partneři. Jimi jsou nezávislé advokátní kanceláře, reprezentovaná erudovanými právníky, dále finanční specialisté, účetní a daňoví poradci a soudní znalci. 

V rámci své činnosti zajišťujeme prodej a pronájem veškerých nemovitostí, jako jsou pozemky pro bytovou a komerční výstavbu, rodinné, činžovní i komerční domy, či různé výrobní objekty. 

Vážíme si Vás, našich klientů, neboť jsme si vědomi skutečnosti, že nejúčinnější reklamou je právě Vaše doporučení. 

Věříme, že budete spokojeni.

Chcete poradit s koupí nebo prodejem Vaší nemovitosti? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
email: fname: phone: lname: